Firma arrangement i Jelling Golfklub
JELLING GOLFKLUB SOM VÆRT
Lad Jelling Golfklub danne rammerne om jeres næste Company Day, for medarbejdere og forretningsforbindelser. Vi vil bestræbe os på at give jer en helhedsoplevelse ud over det sædvanlige. Med service i top, god mad og en smukt beliggende golfbane.
Med andre ord, vi lover jer en dag hvor i kan holde fokus på jeres gæster, så ordner vi resten.
TOTALOPLEVELSEN
Vi lægger vægt på at levere en totaloplevelse for vores kunder og gæster, hvad enten det er 20 eller 100 deltagere. Programmet sammensættes naturligvis efter de enkelte ønsker til turneringsform, servicepakker, bespisning o.s.v.
BESPISNING
Da klubben ikke har egen restaurant, giver det jer mulighed for at få lige præcis den type mad i ønsker. Vi samarbejder med flere lokale restauranter, og har i som virksomhed et ønske om mad fra et specifikt sted, sørger vi for koordination med restauranten. Med andre ord, i kan få lige præcis det mad i ønsker.
KONTAKT
Kontakt vores Manager Rasmus Baun Norup på manager@jellinggk.dk eller på telefon 75872790 for nærmere information.